به ویرا سیستم نوین خوش آمدید.

شركت نرم افزاری ویرا سیستم نوین با بهره‌گیری از دانش و فن‌آوری روز طراحی و تولید نرم‌افزار و استفاده از تجربه و توانائی کادر متخصص و توانمند خود، قدم های مثبت و مهمی در تولید نرم‌افزارهای تبلیغاتی، مالی، اداری و صنعتی کشور برداشته و هدف اصلی خود را ارائه‌ی نرم‌افزارهای با کیفیت بالا همراه با خدمات پشتیبانی مطلوب قرار داده است.
شرکت نرم‌افزاری ویرا سیستم نوین همواره تلاش می‌نماید تا با دستیابی به راهکارهای نوین و درک صحیح از نیازمندیهای مشتریان، نرم‌افزارهای خود را بهبود بخشیده و بدین ترتیب پاسخی مناسب و شایسته به کاربران خود دهد. بدیهی است که حیات نرم افزار منوط به خدمات پشتیبانی است.
در این راستا شرکت تلاش میکند تا با ارج نهادن به ارزش مشتری مداری و مهم دانستن نظرات مشتریان کمال رضایت و ارامش خاطر را برای کاربران فراهم آورد.

 

ویرا سیستم نوین

تولید و توسعه نرم افزارهای مورد نیاز کاربران و سعی در تولید با کیفیت ترین و خاص ترین نرم افزارهای حوزه های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی ( واتساپ ، تلگرام ، ایمو ، لاین و …) و نیز نرم افزار های حوزه های دیگر مانند نوبیتکس تریدر دارد که بعنوان اولین و تنها نرم افزار ترید رمز ارز در صرافی نوبیتکس در ایران ساخته و به فروش میرسد.

تیم فنی ما شامل مهندسین حرفه ای در بخش های برنامه نویسی در زمینه های مختلف، طراحی وب و گرافیک و همچنین بخش پشتیبانی برای خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

هیچ شرکتی نمی تواند بدون داشتن پشتیبانی قوی، خدمات خود را هرچند قدرتمند ارائه دهد. تیم پشتیبانی ویرا سیستم نوین از طریق تیکت، فرم تماس با ما، پشتیبانی تلگرامی و تلفنی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اهداف بلند مدت شرکت، تولید بیشتر نرم افزارهای تبلیغاتی و همچنین تولید سایر نرم افزارهای مالی و مرتبط با بازار رمز ارز و متاورس و حوزه NFT می باشد.

مهارت های ما

Windows Programming 95
HTML/CSS 91
Graphic Design 85
Mobile App Developement 89