مشاهده محصولات

به ویرا سیستم نوین خوش آمدید

مشاوره برنامه ریزی ساخت و تولید انواع نرم افزارهای کاربردی، تبلیغاتی ، شبکه های اجتماعی (تلگرام، واتساپ، ایمو، لاین و ...)، دیجیتال مارکتینگ و نرم افزارهای سفارشی
مشاهده محصولات

کدنویسی حرفه ای

ساختار برنامه نویسی قدرتمند

تیم متخصص و کار آزموده برای حل هرگونه مساله و ساخت انواع نرم افزار

تنوع محصول

محصولات مختلف برای نیازهای شما

تنوع در نرم افزارها، از دنیای رمز ارزها تا تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پشتیبانی حرفه ای

تنها نخواهید ماند

تیم پشتیبانی ما همیشه همراه شما خواهد بود تا مشکلات شما رفع شود

0
مشتری فعال

تولید انواع نرم افزار های تبلیغاتی و مالی

مرجع تولید انواع نرم افزارهای مورد نیاز در زمینه تبلیغات کسب و کار ها و نیز ارائه دهنده روش های نوین دیجیتال مارکتینگ.

ما در ویرا سیستم نوین با ارائه راه حل های اساسی و کاربردی به دنبال حل معضلات گسترده سازی کسب و کارهای نوین و کسب جایگاه مناسب و همچنین برند سازی و جلب رضایت مشتریان هستیم، ازین رو تلاش میکنیم تا با ارائه خدمات منحصر بفرد و پشتیبانی قدرتمند، گامی در تقویت سیستم کسب و کار شما داشته باشیم.

همچنین در راستای جلب رضایت مشتریان امکان سفارشی سازی نرم افزار های مختلف و همچنین طراحی و تولید نرم افزارهای کاملا اختصاصی را در راستای اهداف خود قرار داده ایم.

محصولات برتر

آخرین اخبار

نظرات کاربران

میخواستم تشکر کنم از تیم خوبتون که بعد از خرید با پشتیبانی خوب و با حوصله مشکلاتی رو که داشتم حل کردن و نرم افزار اونطوری که میخواستم الان کار میکنه.

م. حیدری

نرم افزار ارسال واتساپ رو خریداری کردم و نتیجه خوبی گرفتم خوشبختانه با روشی که داشت نرم افزار تونست کارو برام در بیاره و از شماره هام هر روز استفاده کنم و هزینه هام رو هم پایین آورد.

تشکر ویژه از مهندس سلاطین عزیز و پشتیبانی که کمک کردن تا برنامه رو راه بندازم.

سامان شریفی

زیاد تو اینترنت گشتم و تنها جایی بود که نرم افزار معامله گر نوبیتکس رو داشتن. الان هم استفاده میکنم و خداروشکر راضی هستم. پشتیبانی هم تا الان پاسخگو بوده و همین برای من خیلی ارزش داره، ممنون.

ع. کمالوند

نرم افزار افزایش عضوی که از شما خریداری کردم خوب روی سیستم من کار میکنه. تا الان خط ها هم براشون موردی پیش نیومده، ممنون.

پ. تکلو